ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

گزارش جشن میلاد با سعادت امام عصر ارواحنا فداه

دوستان عضو انجمن اسلامی دانشجویان در پاریس از سه ماه قبل در تدارک برنامه جشن میلاد امام زمان عج در پاریس بودند. انجمن پاریس که در حال حاضر سی و پنج عضو فعال دارد گروه اجرایی و هماهنگی این برنامه را بر عهده داشت.

در جهت برگزاری این برنامه محل سالن اتوال که از سالنهای سینما در نزدیکی خیابان شانزلیزه است انتخاب گردید. دو هفته قبل از برگزاری از علاقمندان ثبت نام اینترنتی شد و نهایتا با حضور حدود دویست  نفر مهمان برنامه اجرا شد. در میان مهمانان اعضا انجمن اسلامی ،دانشجویان غیر عضو، ایرانیان مقیم پاریس و جمعی از فرانسویهای علاقمند به فرهنگ مهدویت حضور داشتند.
راس ساعت 7 عصر نیمه شعبان برنامه آغاز شد. در این برنامه سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران و کارکنان سفارت و رایزن محترم فرهنگی و همکارانشان نیز حضور داشتند.
در ابتدای برنامه  دبیر انجمن اسلامی دانشجویان منطقه فرانسه سخنرانی کوتاهی داشت که در آن ضمن گرامیداشت میلاد امام عصر عج و توضیح شرح وظایف و اهداف انجمن اسلامی و برنامه های آن ، از سوم خرداد و فتح خرمشهر به عنوان برگی زرین از تاریخ ایثار و فداکاری ایران اسلامی و از شهدا و امام شهدا با عنایت به نزدیکی چهاردهم خرداد یادی کردو در نهایت سخنرانی با دعای فرج حضرت صاحب الامر عج  پایان یافت.
 
پس از سخنرانی گروه موسیقی ناسوت به صحنه رفت و به اجرای موسیقی سنتی پرداخت.
سپس آقای جعفری تهیه کننده فیلم شاهزاده روم توضیحات کوتاهی درباره این فیلم و پروژه بعدی دادندو نهایتا فیلم شاهزاده روم برای حاضرین با زیرنویس فرانسه پخش شد.
پس از پخش فیلم با حضور سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران و رایزن محترم فرهنگی لوح تقدیری که توسط انجمن اسلامی فرانسه و رایزنی تهیه شده بود به آقای جعفری تهیه کننده فیلم اهدا شد.
برنامه ساعت ده شب به پایان رسید و حاضرین پذیرایی شام شدند.
 
این برنامه نشان از توانایی خوب اعضا انجمن پاریس در برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی دارد که با انگیزه کامل حضور دارند و با قوت و مدیریت برنامه خوبی را به اجرا گذاشتند. دوستان اجرایی در جلسه ای که در روز بعد در خانه فرهنگ برگزار شد از آمادگی کامل برای برگزاری برنامه های مشابه خبر دادند.
 
 
شما اینجا هستید: Home واحد فرهنگی گزارش جشن میلاد با سعادت امام عصر ارواحنا فداه